BLOG

Özgün İçerik Hizmeti

Web siteleri için olmazsa olmaz olan özgün içeriklerinizin profesyonel bir şekilde hazırlanarak arama motorlarında daha üst sıralarda yer almak istiyorsanız, doğru adrestesiniz. Uzman ekibimiz ile verdiğimiz özgün içerik hizmeti, web sitenizin çok daha ileri taşınmasını sağlayacak özellikleri ile sağlanmaktadır.

İçerik Hizmeti Neleri Kapsar, Nasıl Teslim Edilir?

Özgünlük

Başta Google olmak üzere, arama motorlarının web sitesi içeriklerinde aradığı en önemli özellik özgünlüktür. Uzman ekibimiz anahtar kelimeleriniz veya başlıklarınızı en iyi şekilde optimize edip detaylı bir araştırma yaparak, verdiğiniz konular ile alakalı özgün içerikler üretir.

Temel prensibimiz, özgün içeriklerden de ziyade benzersiz içerikler üretmektir. Benzersizlik oranı fazla olan içerikler, arama sonuçlarında kendine daha üst sıralarda yer bularak site ziyaretçi sayısının artmasına doğrudan etki eder.

İmla Kuralları ve Akıcılık

İçerik ekibimiz imla kuralları ve düzgün cümleler kurularak içeriklerin hazırlanması konusunda, büyük bir hassasiyet taşımaktadır. Okunma oranının artmasına etki eden akıcı içerikler sayesinde, ziyaretçilerinizin sitede kalma süresi artacaktır. Dolayısıyla da siteniz değer kazanacağı gibi, herhangi bir satış yapıyorsanız ziyaretçinin satın alma eğilimi de artmış olacaktır.

Paragraf ve Başlık Düzeni

Hazırlanan içeriklerin paragraf ve başlık düzenleri en iyi şekilde optimize edilerek, kopyala/yapıştır yaparak fazla bir düzenlemeye gerek kalmadan kullanmanız mümkündür. Paragrafların, mümkün olduğunca kısa tutulmasına ayrıca önem verilir.

Derin Araştırma

İlettiğiniz içerik talepleri, birçok yerden araştırılarak hazırlanmaktadır. Bu sayede en doğru bilgiyi ziyaretçilerinize sunarken, içerik niteliği de en üst düzeyde sağlanmaktadır.

SEO Uyumu

Özgünlük ve yukarıda sayılanlar ile birlikte, içerikleriniz SEO kriterlerine uyumlu bir şekilde yazılır. Doğru konumlandırılan ana anahtar kelimeleriniz ve benzer aramalara odaklı anahtar yapıları ile daha fazla ziyaretçi almanız sağlanır.

Uygun Fiyat

Kurumsal olarak içerik hizmeti sunan platformlara nazaran, yukarıda sayılanların dışında birçok olumlu özelliği bir arada sunan içerik ekibimiz, fiyatları makul seviyede tutarak hizmet vermektedir. Uygun fiyatlı ve kaliteli SEO uyumlu makale hizmeti ile sizde rakiplerinizin önünde olabilir, amacınıza kısa sürede ulaşmanın keyfini yaşayabilirsiniz.

İçerik hizmetimiz konusunda daha fazla bilgi almak için, bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Grafik Tasarımı
Video İçerik Hizmeti

Benzer Makaleler

Bir cevap yazın