BLOG

Wix Nedir?

Size site kurmada yardımcı ve bir numaralı destek içeren Wix’te kendinize profesyonel anlamda bir site kurulumu yapmak için eğer bu site kurulumu bir iş üzerine ise işinizi yönetmek için gerekli ve sizin ihtiyacınız olan bütün araç ve özellikleri bu sitede bulabilirsiniz. Wix kullanıcılarına online ortamda en iyi bir şekilde başarıya ulaştırmak ve başarıya giden yolda eşlik etmek için sürekli olarak kendii yenilemekte ve güncellemektedir. Wix eğer bir şirketseniz müşterilerinizle bağ ve iletişim kurabilmeniz için ve iş akışınızı hızlandırmak için size çok fazla işletme çözümü sunar. Wix stores ile ürünlerinizi en güvenli bir şekilde satabilir ve en güvenli olarak ödemelerini yapabilirsiniz. Ve wix seo ile goole gibi dünyaca kullanan arama motorlarında kolayca ulaşılabilir konuma gelirsiniz. Ve yine wix’in sunduğu bir hizmet olarak wix logo oluşturucu ile şirketinize marjinal bir logo oluşturup markanızı en yeni en iyi bir şekilde tanıtabilirsiniz. Yine wix harika bir hizmet sunarak wix video oluşturucu ile şirketinize hemen bir tanıtım videosu çekebilir, wix blog ile de tanıtım yazınızı ve hikayenizi online topluluk ve gruplarla paylaşabilirsiniz. Düzenlemeye tamamen açık olan yazılım platformuyla corvid by wix ile sunucu olmadan, sorunsuz ve problemsiz kodlama ile gelişmiş olan web uygulamalarınızı oluşturabilirsiniz.

WordPress Nedir?

Dünyanın en popüler CMS sistemi olan internet sitesi WordPress, çok fazla sayıdaki geliştiricisiyle birlikte hizmet eden bir web sitesi yayınlama yazılımıdır. Sıklıkla ve neredeyse her ay çekirdek yazılımında ücret almadan güncellemeler sergileyen, bu sebep bağlantısı ile sürekli günümüzün teknolojisine ve güncellemelerine hakim olması sebebiyle çağa uyum sağlayan bir sistemdir. WordPress’i temel olarak kullanmak, Wix kullanmak kadar basit gelecektir. Ayrıca kendinize bir şeyler kattıkça ve kendinizi sürekli olarak geliştirdikçe, sitenizdeki WordPress yazılımını da geliştirmeniz kaçınılmaz ve tabi mümkün olacaktır. Hatta web yazılımı yenileme ve genişleme alanında hiçbir şekilde ilerleme kaydetmeseniz bile, küçük karşılıklar ödeyerek sitenizde istediğiniz güncellemeleri yapabilirsiniz. Blog sitesi kurabilen wordpress , e-ticaret sitesi, haber sitesi, forum sitesi hatta video sitesi kurulumunu bile yapabilmektedir. Tamamen kendi yaratıcılığınıza bırakılmış olan tema ve etkinlikleri isteğinize göre düzenleyebilmektesiniz. Bu sizin geniş hayal dünyanızla alakalıdır.

Peki en çok merak edilen sorulardan biri wordpress ve wix ücretsiz midir? Sorusuna gelecek olursak;Kendinize ait bir alan adınız basit bir hosting paketiniz varsa eğer, WordPress çekirdek yazılımı için herhangi bir bedel veya ücret ödemeyeceksiniz demektir. Bunu şu şekilde de ifade etmek mümkündür, bir domain ve bir hosting için verdiğiniz bedel ile basit ve profesyonel görünen bir web sitesi kurulumunu yapmanız mümkündür. Hem de alan adı ve uzantı tercihiniz başka bir firmada olabilir.

SSL Sertifikası Çeşitleri Nelerdir?
SIRA BULUCU; GOOGLE’DE WEB SİTEM KAÇINCI SIRADA YER ALMAKTADIR?

Bir cevap yazın